Wczytuję dane...
O nas

Wszystko zaczęło się od pomysłu. Tak powstało TreleMorele Zabawa&Kawa-klubokawiarnia dla rodziców i sala zabaw dla dzieci.

Jako rodzice trójki dzieci wiemy jak trudno jest znaleźć kawiarnię czy restaurację przyjazną dzieciom i rodzicom, gdzie nikt nie czuje się skrępowany tym że np.dziecko głośniej zapłacze. Dlatego w TreleMorele Zabawa&Kawa stawiamy na przytulną, swobodną atmosferę.

Dodatkowo stawiamy na rozwój dzieci poprzez organizowanie licznych zajęć dla dzieci, jak również dobór odpowiednich zabawek.  Rozwineliśmy naszą działalność o  internetowy sklep z zabawkami dla dzieci - TreleKids- bo wiemy jak ważny dla każdego rodzica jest rozwój jego dziecka. A dziecko rozwija się najlepiej poprzez zabawę.

W sklepie znajdziecie zabawki dla najmłodszych pociech jak jeździki, pchacze jak również dla tych nieco starszych jak samochody, lalki, zabawki do odgrywania ról, czy też liczne zabawki i domki ogrodowe. 

W naszym sklepie oferujemy zabawki renomowanych firm. Znajdziecie dla swoich pociech zabawki takich marek jak Smoby, Berg, Fisher Price, Step 2,Injusa,Feber, KidKraft i wiele innych.

Nasza firma znajduje się w Katowicach. Zabawki zamawiane są za pośrednictwem sklepu TreleKids i dostarczane kurierem pod wskazany adres jak również jest możliwy odbiór w TreleMorele Zabawa&Kawa. 

Szczególnie polecamy ofertę zabawek drewnianych jak i ogrodowych.

Jeżeli macie jakieś sugestie dotyczące oferty naszego sklepu to prosimy o kontakt :)